پشتیبانی آنلاین
شرکت تهویه گلدیران پارس

مقالات آموزشی › کولر گازی 


insta(1) با راز خنک کنندگی لذت‌بخش اسپلیت آشنا شویم هنگامی که به هوای تازه، خنک و دلچسب در فضای خانه فکر می‌کنیم، همه شرکت‌های تبلیغاتی و رسانه‌های مختلف کولرهای گازی اسپلیت را به ما معرفی می‌کنند. به راستی، کولرهای گازی اسپلیت چه هستند و چه ویژگی‌هایی دارند؟ به زبان ساده، اسپلیت یک دستگاه تهویه مطبوع هواست که از دو بخش واحد داخلی - پنل (Indoor) و یونیت خارجی – موتور (Outdoor) تشکیل شده است. درون پنل یک سری صفحات فلزی (که به آن ها فین می  ادامه »
91dbb07890822359e7e0a326c495c17d ۱- بزرگترین عامل گرم شدن اتاقها معمولا آفتاب است که حتی در روزهای ابری نیز ممکن است قابل توجه باشد. این گرما به سرعت از راه شیشه ها و پنجره‌ها و به آهستگی از طریق دیوارهای خارجی و سقف به اتاق تحمیل می‌شود. اما با استفاده از این وسائل و تمهیدات می‌توانبار سرمایی ناشی از آفتاب را کاهش داد: پرده یا کرکره داخلی. سایبان یا کرکره بیرونی . شیشهای آینه‌ای و سطوح منعکس کننده. عایق کاری سقف و دیوارهای خارجی  ۲- دومین منبع بزرگ بار  ادامه »

کولر گازی,تهویه هوا,تایتان 24000,اینورتر,تهویه ال جی,تهویه LG,ال جی,گلدیران,تهویه گلدیران قشم,تهویه ال جی,کولرگازی,گلدیران,اینورتر,اینورتور,اینورتور,مولتی وی,آرت کول,کولر اسپلیت,اسپیلیت,پنجره ای,کولر ایستاده,چیلر,گلدیران,چیلر جذبی,الجی,الجی,ال جی,تهویه,LG