پشتیبانی آنلاین
شرکت تهویه گلدیران پارس

اخبار 

سومین برنده جشنواره کولرهای گازی معرفی شد

۶شهریور
۱۳۹۵
سومین برنده جشنواره کولرهای گازی معرفی شد

(سومین برنده جشنواره کولرهای گازی معرفی شد) اقتصاد سبز با فناوری روز دنیا و بهره گیری از محصولات دارای کمترین مصرف انرژی به پیش می رود. در همین راستا، سیستم های نسل جدید کولرگازی ال جی با مصرف بهینه انرژی از گردش چرخ های اقتصاد خانواده حمایت می کنند. توربین های بادی را در خانه ها به گردش در آوریم. راهکارهای کاهش مصرف انرژی همان قدر کارساز هستند که بهره گیری از انرژی چرخش توربین های بادی مفید است. شرکت های ال جی / گلدیران با عرضه نسل جدید کولرهای گازی اینوتر با کاهش   ادامه »

دومین پژوه 206 مالک خود را شناخت!

۵تیر
۱۳۹۵
دومین پژوه 206 مالک خود را شناخت!

جشنواره تابستانه کولرهای گازی ال جی (ویژه مشهد) دومین پژوه 206 مالک خود را شناخت! گرانبهاترین ثروت شرکت صنایع تهویه گلدیران پارس اعتماد مشتریان به محصولات و خدمات این شرکت است. ارائه اسپلیت های بسیار پیشرفته با توان صرفه جویی انرژی تا 73%، قابلیت خنک کنندگی منحصر به فرد، فیلترهای پرقدرت و سرویس نصب و خدمات پس از فروش مطمئن شرکت مشتریان گلدیران از جمله امتیازات ویژه ای است که شرکت گلدیران پارس برای خریداران علاقمند به برند ال جی تدارک دیده است. به گزارش روابط عمومی   ادامه »

جشنواره کولرهای گازی اولین برنده خود را شناخت

۲۳خرداد
۱۳۹۵
جشنواره کولرهای گازی اولین برنده خود را شناخت

جشنواره کولرهای گازی اولین برنده خود را شناخت در بازی زندگی می توان با یک محاسبه ساده برنده هم زمان چند هدیه بود. جشنواره تابستانه کولرهای گازی ال جی برای همشهریان مشهدی  چنین فرصت بزرگی را فراهم کرده است. این جشنواره با شعار «تخفیف+ 4 عدد پژوه 206» از 25 اردیبهشت ماه به مدت محدود آغاز شده و قرعه کشی اولین پژوه 206 آن در دفتر مرکزی شرکت گلدیران قشم برگزار و آقای اصغر مقدم به عنوان اولین برنده خوش شانس جشنواره معرفی شد تا علاوه بر تخفیف نقدی، برنده یک دستگاه پژو 206   ادامه »

زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای

۲۳اردیبهشت
۱۳۹۵
زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای

مرکز کارآفرینی دانشگاه گلدیران برگزار می‌کند: زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای زبان بدن زبان فکری هر انسان است. زبان بدن به قدری تاثیرگذار است که می‌تواند کلیات یک کسب و کار را متحول کند و باعث امتیاز برند در برابر برندهای هم شکل، هم عرض و هم طول شود. افرادی که قدرت زبان بدن را نادیده می‌گیرند، محکوم- اگر نه به شکست- به دوم بودن هستند. در کارگاه «زبان بدن در بازاریابی و فروش حرفه‌ای» می آموزیم چگونه زبان بدن خود را مدیریت کرده و از آن به گونه‌ای   ادامه »

Inverter JBP

۸اردیبهشت
۱۳۹۵
Inverter JBP

آنتالیای ترکیه، میزبان برترین نمایندگان فروش تهویه گلدیران پارس شرکت ال جی متعهد به همراهی و حمایت همه جانبه از نمایندگان برای کسب موفقیت آنهاست. جناب آقای دی.اس.آن، مدیر عامل ال جی در ایران، در جمع برترین نمایندگان شرکت صنایع تهویه گلدیران پارس با بیان این مطلب گفت: حضور ما در اینجا نماد همبستگی ال‌جی و شرکت تهویه گلدیران پارس است. ما با هدف نشان دادن اهمیت بالایی که برای نمایندگان قائل هستیم و حمایت از آن‌ها در مسیر فروش و جلب رضایت مشتریان در اینجا حضور   ادامه »

تغییر دکوراسیون جدید شوروم مرکزی تهویه گلدیران

۱۳آبان
۱۳۹۴
تغییر دکوراسیون جدید شوروم مرکزی تهویه گلدیران

 شوروم مرکزی تهویه گلدیران از تغییر دکوراسیون جدید خود با حضور مدیران ارشد گلدیران و ال جی رونمایی کرد. در این مرکز اطلاعات تخصصی در مورد تمامی سیستم های تهویه مطبوع ال حی اعم از خانگی و صنعتی در اختیار مشتریان محترم قرار میگیرد. بازگشایی مجدد شوروم مرکزی تهویه گلدیران همزمان با رونمایی از محصولات جدید سال 2015 بوده است. چنانچه در سال های گذشته نیز شاهد بوده ایم شرکت ال جی و گلدیران  همواره تلاش نموده تا با معرفی تکنولوژی های جدید در جهت رضایتمندی مشتری گام   ادامه »

شاهکار سیستم های تهویه مطبوع ال جی رونمایی شد

۴مهر
۱۳۹۴
شاهکار سیستم های تهویه مطبوع ال جی رونمایی شد

تهران- مراسم رونمایی از محصولات تهویه مطبوع  ال جی با حضور آقایان هومن راستکار، مدیر محصول و زنجیره تامین، پویا رسولی، مدیر بازاریابی تهویه مطبوع گلدیران قشم، سهیل سهیلی پور، قائم مقام ، علیرضا تقابنی، مدیر گروه سیستم‌های تهویه مطبوع صنعتی ، و جروم لی، مسئول بازرگانی دستگاه‌های تهویه مطبوع خانگی ال‌جی در ایران، خبرنگاران رسانه های مختلف و جمعی از میهمانان ویژه شرکت تهویه مطبوع گلدیران قشم عصر پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه در سالن همایش های هتل پارسیان آزادی   ادامه »

افتخاری دیگر برای شرکت تهویه گلدیران قشم

۲۴اسفند
۱۳۹۳
افتخاری دیگر برای شرکت تهویه گلدیران قشم

افتخاری دیگر برای شرکت تهویه گلدیران قشم در جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان، مشتریان به ما پاسخ «آری» دادند!  در پی برگزاری جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف‌کنندگان، شرکت ال‌جی به عنوان برند محبوب در زمینه سیستم‌های تهویه مطبوع از سوی مشتریان انتخاب شد و تندیس برند محبوب به آقای علیرضا تقابنی مدیر اجرایی شرکت تهویه گلدیران قشم اهداء شد. به گزارش روابط عمومی گلدیران، دومین دوره جشنواره برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان با حضور حدود 800 برند   ادامه »

فناوری CoreCare در دستگاه‌های تصفیه آب و تصفیه هوای ال‌جی

۳اسفند
۱۳۹۳
فناوری CoreCare در دستگاه‌های تصفیه آب و تصفیه هوای ال‌جی

سیستم منحصربه‌فرد ال‌جی با نام CoreCare یکی از فناوری‌های اختصاصی ال‌جی برای محافظت از سلامت در دنیاست. در واقع، CoreCare متشکل از سه سیستم مرکزی مجزا در محصولات مرتبط با حفاظت آب و هوا و صدنلی‌های ماساژ ال‌جی است. در مجموع این قابلیت‌ها در کنار هم آسایش، راحتی و سلامتی برای مصرف‌کنندگان به ارمغان آورده می‌شود. سیستم CoreCare در دستگاه تصفیه آب ال‌جی ارائه‌دهنده سه ویژگی است: تصفیه ۴ مرحله‌ای، محفظه آب استیل جهت تصفیه هرچه بهتر آب به همراه کیت   ادامه »

کولر گازی,تهویه هوا,تایتان 24000,اینورتر,تهویه ال جی,تهویه LG,ال جی,گلدیران,تهویه گلدیران قشم,تهویه ال جی,کولرگازی,گلدیران,اینورتر,اینورتور,اینورتور,مولتی وی,آرت کول,کولر اسپلیت,اسپیلیت,پنجره ای,کولر ایستاده,چیلر,گلدیران,چیلر جذبی,الجی,الجی,ال جی,تهویه,LG